МИРОНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Сьоме скликання

 Тридцять   третя  сесія

Результати поіменного голосування

від    19  червня  2019 року

Поіменне голосування щодо затвердження порядку денного  тридцять   третьої   сесії  сільської ради

Загальний склад  сільської ради – 13 депутатів

За -8

Проти - 0

Утрималися - 0

Не голосували  - 0

Відсутні -5

Порядок денний затверджено.

 

Єрохова О.М.

 відсутня

  Пирогова Н.В.

 За

Колодко А.О.

 За

 Плахута К.Д.

За

Коробко Н.К.

  за

 Пищик  О.А.

За

 Кохан  К.В.

відсутній

Романенко О.С.

За

 Макаренко С.М.

відсутній

 Тимошенко О.П..

 За

Ніколаєнко В.М.

відсутній

 Федорчук Н.В.

За

Павленко М.Г.

відсутній

 

 

 

Поіменне голосування щодо затвердження регламенту роботи  тридцять  третьої  сесії  сільської ради.

Загальний склад  сільської ради – 13 депутатів

За - 8

Проти - 0

Утрималися - 0

Не голосували  - 0

Відсутні - 5

Регламент роботи затверджено.

Єрохова О.М.

 відсутня

  Пирогова Н.В.

 За

Колодко А.О.

 за

 Плахута К.Д.

За

Коробко Н.К.

  за

 Пищик  О.А.

за

 Кохан  К.В.

 відсутній

Романенко О.С.

За

 Макаренко С.М.

 відсутній

 Тимошенко О.П..

 За

Ніколаєнко В.М.

 відсутній

 Федорчук Н.В.

 За

Павленко М.Г.

відсутній

   
       
       
       
       
               

 

 

 

Поіменне голосування  « Про  внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік.»

Єрохова О.М.

 відсутня

  Пирогова Н.В.

 за

Колодко А.О.

 за

 Плахута К.Д.

За

Коробко Н.К.

  за

 Пищик  О.А.

за

 Кохан  К.В.

відсутній

Романенко О.С.

За

 Макаренко С.М.

 відсутній

 Тимошенко О.П..

 За

Ніколаєнко В.М.

 відсутній

 Федорчук Н.В.

За

Павленко М.Г.

відсутній

 

 

 

Поіменне голосування  « Про встановлення місцевих  податків і зборів на  2020 рік»

Єрохова О.М.

 відсутня

  Пирогова Н.В.

 за

Колодко А.О.

 за

 Плахута К.Д.

За

Коробко Н.К.

  за

 Пищик  О.А.

за

 Кохан  К.В.

відсутній

Романенко О.С.

За

 Макаренко С.М.

 відсутній

 Тимошенко О.П..

 За

Ніколаєнко В.М.

 відсутній

 Федорчук Н.В.

За

Павленко М.Г.

відсутній

 

 

 

Поіменне голосування «Про затвердження проектно- кошторисної документації «Капітальний ремонт водопровідної мережі по вулицях Заозерна, Гагаріна в с. Миронівка Шосткинського району Сумської області».

Єрохова О.М.

 За

  Пирогова Н.В.

 за

Колодко А.О.

 за

 Плахута К.Д.

За

Коробко Н.К.

  за

 Пищик  О.А.

за

 Кохан  К.В.

відсутній

Романенко О.С.

За

 Макаренко С.М.

 відсутній

 Тимошенко О.П..

 За

Ніколаєнко В.М.

 відсутній

 Федорчук Н.В.

За

Павленко М.Г.

відсутній

 

 

 

Поіменне голосування «Про  затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади Миронівської сільської ради».

Єрохова О.М.

 відсутня

  Пирогова Н.В.

 за

Колодко А.О.

 за

 Плахута К.Д.

За

Коробко Н.К.

  за

 Пищик  О.А.

за

 Кохан  К.В.

відсутній

Романенко О.С.

За

 Макаренко С.М.

 відсутній

 Тимошенко О.П..

 За

Ніколаєнко В.М.

 відсутній

 Федорчук Н.В.

За

Павленко М.Г.

відсутній

 

 

 

          Поіменне голосування « Про відпустку сільського голови    Федорчука П.Є.»

Єрохова О.М.

 відсутня

  Пирогова Н.В.

 за

Колодко А.О.

 за

 Плахута К.Д.

За

Коробко Н.К.

  за

 Пищик  О.А.

за

 Кохан  К.В.

відсутній

Романенко О.С.

За

 Макаренко С.М.

 відсутній

 Тимошенко О.П..

 За

Ніколаєнко В.М.

 відсутній

 Федорчук Н.В.

Не голосувала

Павленко М.Г.

відсутній

 

 

 

.       Поіменне голосування " Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення    ( відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) гр.. Трегубу Володимиру    Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства в с. Крупець по вулиці   Крупецькій., гр.. Романовському Олександру Михайловичу для будівництва і обслуговування    жилового будинку, господарських будівель та споруд ( присадибна ділянка) в с. Крупець    по повул. Крупецькому, буд. 7.

Єрохова О.М.

 відсутня

  Пирогова Н.В.

 за

Колодко А.О.

 за

 Плахута К.Д.

За

Коробко Н.К.

  за

 Пищик  О.А.

за

 Кохан  К.В.

відсутній

Романенко О.С.

За

 Макаренко С.М.

 відсутній

 Тимошенко О.П..

 За

Ніколаєнко В.М.

 відсутній

 Федорчук Н.В.

За

Павленко М.Г.

відсутній

 

 

 

Поіменне голосування «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр.. Мисенко Олені Іванівні в с. Крупець, вул.. Крупецький Шлях, буд. 42/1 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд ( присадибна ділянка)»

Єрохова О.М.

 відсутня

  Пирогова Н.В.

 за

Колодко А.О.

за

 Плахута К.Д.

За

Коробко Н.К.

  за

 Пищик  О.А.

за

 Кохан  К.В.

відсутній

Романенко О.С.

За

 Макаренко С.М.

 відсутнійа

 Тимошенко О.П..

 За

Ніколаєнко В.М.

 відсутній

 Федорчук Н.В.

За

Павленко М.Г.

відсутній

 

 

 

Поіменне голосування «.Про виділення в натурі ( на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток ( паїв)»

Гр.. Черкай Софії Дементіївні,Гр.. Карпенко Віктору Івановичу

Гр..Хомовненко Роману Михайловичу,Гр.Пищику Володимиру Михайловичу.

Гр..Пищику Володимиру Михайловичу,Гр..Хохол Любові Олександрівні

Гр..Короткої Антоніни Іванівни,Гр.. Гудимової Наталії Анатоліївни

Гр..Азарянського Віктора Івановича,Гр..Марченка Сергія Миколайовича

Гр.Кистень Тетяни Миколаївни,Гр..Колос Алли Миколаївни

Гр..Імшенецької Світлани Миколаївни,Гр..Імшенецької Людмили Дмитрівни

Гр.. Імшенецького Миколи Миколайовича,Гр..Линець  Олени Миколаївни

Єрохова О.М.

 відсутня

  Пирогова Н.В.

 за

Колодко А.О.

 за

 Плахута К.Д.

За

Коробко Н.К.

  за

 Пищик  О.А.

за

 Кохан  К.В.

відсутній

Романенко О.С.

За

 Макаренко С.М.

 відсутня

 Тимошенко О.П..

 За

Ніколаєнко В.М.

 відсутній

 Федорчук Н.В.

За

Павленко М.Г.

відсутній