Cвяткування «Дня села» і свято Івана Купала

8 липня 2017 року  на території Миронівської сільської ради було проведено святкування «Дня села» і свято Івана Купала.

 На святкуванні Дня села були присутні голова Шосткинської районної ради Долиняк В.О., отець Олександр, представник від  УГАК  Єрмоленко Сергій Петрович,  сільські голови сіл Чапліївка, Собич, Богданівка, отець Олександр, представник  від народного депутата України Лата Олег Юрійович.
Сільський голова  Федорчук Петро Євгенійович  на святкуванні Дня села  привітав всіх присутніх із святом, побажав всім міцного здоров’я,чистого мирного неба
 У своєму виступі  перед сільською громадою  сільський голова прозвітував про роботу, яка була виконана за перше  півріччя 2017 року  по Миронівській сільській раді , а саме :
  були виконані роботи   капітальному ремонту башти Рожновського по вулиці Миру в селі Миронівка  за кошти місцевого бюджету, виконаний капітальний ремонт пам’ятнику Д.О.Самодєлову в с. Крупець за допомогою ТОВ УГАК, заміна вікон у фойє  Миронівського НВК., .
Миронівський сільський голова щиро подякував народному депутату України Деркачу Андрію Леонідовичу, ТОВ УГАК  і місцевим підприємцям за фінансову допомогу у проведенні свята.

 Від народного депутата України  Андрія Леонідовича Деркача був вручений єврастичний набір для  проведення богослужіння у храмі  Ікони Казанської Божої Матері.
 На святкуванні Дня села, яке було проведено на Миронівському озері   родини кращих садиб були нагороджені цінними  подарунками і грамотами.
(по селу Миронівка – 3 садиби, по селу Крупець- 2 садиби, по селу Шкирманівка – 1 садиба.)
 Серед нагороджених був  і  наймолодший  житель села, і також найстаріша жителька села Крупець Акименко Варвара Михайлівна, якій виповнилося-95 років.
Громоти і подарунки сільським головою були вручені і кращим працівникам
підприємств, які  працюють  на території сільської ради,  були нагороджені і приватні підприємці, нагороджені були також і молодь села- це активні учасники художньої самодіяльності.
Насиченою і цікавою була культурна програма свята. Із успіхом виступив народний колектив «Криниченька» Миронівського сільського будинку культури, продовжили концерт запрошені колективи із  села Богданівка і села  Собич..
  Народні колективи  «Криниченька», «Десняночка», « Народні обряди»  також були нагороджені грамотами  і цінними подарунками за участь у святкуванні Дня села.
Дуже активну участь у  святкуванні Дня села  взяла молодь.
Вони співали, декламували вірші, танцювали,  провели театралізоване дійство свята Івана Купала.
   Була організована виїзна торгівля, шашлики,   морозиво, солодкі напої.
 Для наймолодших були встановлені і працювали батути, безкоштовно для дітей   була солодка вата. Святкування продовжилось святковою дискотекою, в якій взяли участь і дорослі малі.